Русский Українська English
  » ПРО НАС »

Виробнича компанія
Українські Хімічні Технології ЛТДВиробнича компанія «Українські Хімічні Технології ЛТД» - багатопрофільна українська компанія по розробці та виробництву миючих та дезінфікуючих засобів, що динамічно розвивається. Працюючи на ринку України з 2000 року, компанія зарекомендувала себе з професійної сторони у багатьох галузях промисловості, а постійний розвиток та модернізація виробничих потужностей з кожним роком приваблюють все більше клієнтів до нашої компанії.

Компанія спеціалізується на виробництві миючих засобів широкого застосування і слідкує за повним циклом виробництва. Виробництво оснащене усім необхідним обладнанням для здійснення контролю використовуваної сировини, ведення виробничого процесу, розфасовки та упаковки готової продукції та кінцевого контролю якості. На підприємстві введено систему менеджменту якості у відповідності до вимог міжнародного стандарту ISO 9001:2008. Компанія приділяє особливу увагу контролю якості на кожному етапі виробничого циклу, починаючи з вибору сировини та закінчуючи тестуванням якості готової продукції. Ми постійно вдосконалюємо виробничі процеси в залежності від розробки нових засобів. Більша частина професійних засобів представлена у висококонцентрованому вигляді, для застосування засобу необхідно приготувати робочий розчин відповідно до рекомендацій по застосуванню.

С момента образования производственная компания "Украинские Химические Технологии ЛТД" уделяет постоянноЗ моменту створення виробнича компанія «Українські Хімічні Технології ЛТД» приділяє постійну увагу розробці продукції, що підходить для різного обладнання, кожного споживача та будь-яких кліматичних умов. Все це можливо завдяки безперервній діяльності атестованої дослідницької лабораторії, що є опорною точкою підприємства.

Наша мета – досягнення максимальної відповідності вимогам Клієнта і формування умов для довготривалого співробітництва.

Основні виробничі напрями компанії:

  • виробництво професійних миючих та дезінфікуючих засобів для харчової промисловості;
  • виробництво автокосметики;
  • виробництво професійних миючих засобів серії HoReCa;
  • виробництво побутової хімії;
  • виробництво індустріальної хімії;
  • виробництво засобів захисту деревини;
  • виробництво дезінфікуючих засобів.
Багаторічні досліди дозволили розробити серію продуктів, що відповідають будь-яким потребам клієнта і включають в себе як стандартні засоби, так і ексклюзивні розробки. Компанія працює в тісному контакті з кінцевим споживачем, що дозволяє отримувати інформацію про роботу наших засобів з місця застосування. Завдяки цим данним дослідницька лабораторія постійно пропонує нові рішення, які відповідають сучасним потребам ринку. Також ми враховуємо побажання професіоналів ще на стадії розробки продукції.

Дистриб’ютори компанії «Українські Хімічні Технології ЛТД» допомогають підібрати необхідні засоби в залежності від потреб замовника, використовуваного ним обладнання, жорсткості води та кліматичних особливостей регіону. Такми чином, дистриб’ютори сприяють знаходженню найбільш оптимальних варіантів використання засобів і отриманню максимального ефекту від їх застосування.

Вироблені засоби вирізняються безпекою застосування і нешкідливим впливом на навколишнє середовище. Все різноманіття продукції, що виробляється, відповідає світовим стандартам.

 

СТАТИ КЛІЄНТОМ НАШОЇ КОМПАНІЇ – ОЗНАЧАЄ ВІДДАТИ ПЕРЕВАГУ СЕРВІСУ ТА ЯКОСТІ ЄВРОПЕЙСЬКОГО РІВНЯ.


ГОЛОВНА     ПРО НАС     ПРОДУКЦІЯ     ДЕЗІНФЕКТОЛОГІЯ     КОНТРАКТНЕ ВИРОБНИЦТВО     СПІВРОБІТНИЦТВО     КОНТАКТИ    
Створення сайтів:
ArtGroups